produkty które polecamy

Sprawdzone sposoby i metody związane z dziećmi

Moderator: KaSienko

Re: produkty które polecamy

Postprzez anna94 » So lis 26, 2016 1:40 pm

Eloderm również wszystkim polecam. Świetny!
anna94
Początkujący

Postprzez malinka16_19 » Śr gru 14, 2016 4:04 pm

Ja ze swojej strony bardzo polecam syrop dicotuss na kaszel. Jest w pełni ziołowy, zdrowy bez żadnej chemii. Same naturalne składniki, w tym prawoślaz, bluszcz i miód
malinka16_19
Początkujący

Postprzez mpire » Pn kwi 24, 2017 10:39 pm

Ze swojej strony mogę polecić preparaty "dr. Michaels", które świetnie radzą sobie zarówno z AZS, jak i łuszczycą i egzemą. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie substancje naturalne (nie zawierają sterydów), przez co są w pełni bezpieczne dla zdrowia.
mpire
Początkujący

Postprzez Muumi » Cz maja 11, 2017 9:31 am

Jest wiele produktów które z czystym sumieniem mogę polecić, jednak w zasadzie wszystkie skupiają się wokół firmy Helmi Baby- na pewno już o niej słyszeliście, mają zarówno pieluszki jak i artykuły higieniczne dla dzieci, chusteczki nawilżające czy podkłady.
Muumi
Początkujący

Postprzez agus123 » So lip 08, 2017 2:46 pm

Polecam produkty firmy adamex, mam od nich wózek i fotelik samochodowy, jestem zadowolona, nie wydałam dużo pieniędzy, a ich jakość jest zadowalająca. Wózek ma dużą dobrze wentylowaną gondolę i miękkie amortyzatory, co jest moim zdaniem kluczowe, można do niego wpiąć fotelik.
agus123
Początkujący

Postprzez inia_nusia » Śr lip 12, 2017 11:22 am

u nas jak jest promocja w marketach to szybko to wszystko znika w mig.. próbowała któraś z was przez internet jakos zamawiac? jakies sprawdzone sklepy?
inia_nusia
Początkujący

Postprzez Zojka333 » Wt lip 25, 2017 7:11 am

Ja ze swojej strony mogę polecić jagodowego kota maja naprawdę fajne i co najważniejsze dobre jakościowo rzeczy. Wszystko ma atesty. Kilka razy kupowałam u nich i jestem zadowolona, zwłaszcza z pościeli i ochraniaczy do łóżeczka. Szkoda, że nie znałam ich jak urządzaliśmy pokoik małej bo mebelki są cudne i nawet w rozsądnych cenach.
Zojka333
Początkujący

Postprzez mamaIja » Wt lip 25, 2017 6:37 pm

Ja ze swojej strony polecić mogę wózki dla dziewczynek firmy Tutek http://www.tutek.pl. Bardzo praktyczne, zwrotne, lekkie, dobrze wykonane i stylowe. Moja córka z takiego korzystała, poleciłam go znajomej dla swojej córki – też była zadowolona. Myślę, że to dobra inwestycja :).
mamaIja
Początkujący

Postprzez majkawar » N wrz 24, 2017 4:08 pm

u nas również adamex, model barletta :) jak dotąd wszystko jest z nim super, bardzo kompaktowy jak na to, ile przejeździliśmy, łatwo się go przepina, dobrze się go prowadzi, amortyzacja sprawia, że dzieciątko śpi nawet, gdy przemierzamy krzywe chodniki :D do tego fotelik samochodowy, który pasuje do wózka, a cenowo wyszło to naprawdę świetnie, w porównaniu do tego, jakie są inne ceny wózków na rynku, a tu jeszcze polski producent, nie jakiś chinski dziad :)
majkawar
Początkujący

Postprzez agaD » Cz lis 02, 2017 12:58 pm

O my też sporo rzeczy kupiliśmy w tym jagodowymkocie, między innymi łóżeczko, pościel i trochę ozdób. Teraz przeglądałam zabawki (szukam już pomysłów na prezenty) i zaciekawił mnie u nich taki drewniany wózek dla lalek, fajny. Córka ma już 4 latka i raczej nie powinien jej sprawiać problemów, ale zatanawiam się tez nad tymi namiotami to zupełnie coś innego i przyznam, że w sieciówkach nie spotkałam jeszcze takich. Trochę czasu jeszcze jest więc zdążę sie jeszcze zastanowić.
agaD
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przydatne