Przekąski

Wielka książka kucharska - przepisy i porady

Moderatorzy: Yzma, KaSienko

Re: Przekąski

Postprzez rodzynkof56 » Wt lut 21, 2012 2:18 pm

Ja ostatnio na przekaski zrobilam warzywna tempure. w sumie to wyszkukalam przepis taki blogu. Wyglada na nowy i w sumie sama nie bylma pewna czy przepis sie sprawdzi ale w sumie to przekaski wyszly rewelacyjne. do tego zrobilam sosy i zajadalismy cala rodzinka az sie usz trzesly. macie tu link do przepisu: http://yourrestaurant-vouchers.com/warzywna-tempura/
rodzynkof56
Początkujący

Postprzez mamuśka09 » Cz sie 22, 2013 3:11 pm

Muszę przyznać, że przeglądanie tego wątku "na głodniaka" to prawdziwa katorga :)
mamuśka09
Początkujący

Postprzez Lawenda » Cz gru 05, 2013 11:36 pm

mamuśka09 napisał(a):Muszę przyznać, że przeglądanie tego wątku "na głodniaka" to prawdziwa katorga :)

co prawda, to prawda... ja sobie pozwoliłam właśnie na nocną wyżerkę :lol: Ale w sumie raz się żyje!
Lawenda
Początkujący

Postprzez marakuja » Pt wrz 14, 2018 12:09 pm

A co dajecie swoim dzieciom jako przekąskę? U nas się sprawdzają chrupki kukurydziane, wafle ryżowe, bardzo lubi tubki owocowe z kubusia, zawsze mam zapas w domu, owoce same to różnie, jak coś się w plecaku pogniecie i owoce już tak apetycznie nie wyglądają to nie chce jeść i je fazami raz miesiąc jabłka, potem winogron itp.
marakuja
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Przepisy kulinarne