Szukam wózka , co polecacie ?

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

Szukam wózka , co polecacie ?

Postprzez dusia » Śr gru 04, 2019 5:28 pm

Jaki polecacie? Zależy mi na tym aby długo posłuży, musi radzić sobie również na drogach bez asfaltu , bo mieszkam poza miastem i nie zawsze mam chodnik. Spodobał mi się wózek Riko Villa ? Powiecie coś więcej o nim ?
dusia
Początkujący

Re: Szukam wózka , co polecacie ?

Postprzez gluzka » Cz gru 05, 2019 5:09 pm

Widziałam w sklepie wózeczek Riko Qubus. Ładnie wygląda, gabarytowo jest w sam raz,jest stabilny w czasie spacerów, sprawdzałam ;)
gluzka
Początkujący

Postprzez yokoko » Pt gru 06, 2019 7:05 pm

Jeżeli mowa o wózkach Riko to ja zauroczyłam się modelem Molla , bo jest to wózek głęboki z wygodną gondolą , a na takim mi zależało wózku bez spacerówki. Stelaż jest aluminiowy zaś koła z wytrzymałego poliuretanu. Prowadzi się go łatwo i przyjemnie.
yokoko
Początkujący

Postprzez AnitaT » Pn gru 09, 2019 2:30 pm

Ja mogę polecić anex m/type. Wózek bardzo wygodny i solidny. Jest łatwy w obsłudze, poręczny i zwrotny. Daje radę na każdym terenie.
AnitaT
Początkujący

Postprzez krateczka » Pn gru 09, 2019 8:46 pm

Dusia znam wózek Riko Villa i mogę Ci powiedzieć że decydując się na niego na pewno się nie zawiedziesz, posłuży Ci też długo bo to solidny wózek.
krateczka
Początkujący

Postprzez dusia » Wt gru 10, 2019 6:34 pm

Wielkie dzięki za odpowiedzi , bo nie ukrywam, że wózek mi się bardzo podoba . I miałam rozterki co do jego zakupu a tak dzięki wam wiem co zrobię.
dusia
Początkujący

Postprzez Wiki22 » Pt sty 03, 2020 3:03 pm

Faktycznie, anexy są teraz bardzo popularne. Sama mam model e/type i jestem z niego zadowolona. Na pewno warto wybrać się do sklepu i przetestować sobie na spokojnie.
Wiki22
Początkujący

Postprzez AndziaL » Pn lut 03, 2020 2:25 pm

Też z czystym sumieniem mogę polecić anexa. Sama mam akurat model m/type i jestem zadowolona. Wózek wygodny, solidny z mocny stelażem i głęboką gondolą, która świetnie chroni maluszka:)
AndziaL
Początkujący

Postprzez Martyna_28 » Wt mar 24, 2020 2:32 pm

Ja właśnie w weekend złożyłam zamówienie na mojego m/type i teraz czekam;) Od samego początku wpadł mi w oko, poza tym widziałam że dużo osób jest z niego zadowolonych więc mam nadzieję, że i ja się nie zawiodę;)
Martyna_28
Początkujący

Postprzez Majkaaa » Cz maja 28, 2020 2:17 pm

U nas anex z tym, że e/type:) Ale radzi sobie znakomicie. Zgrabny, poręczny i zwrotny. Wszędzie bez problemu się z nim dostanę a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Majkaaa
Początkujący

Następna strona

Powrót do Akcesoria