Forum Dziecko - Rodzice o dzieciach Portal ZmieńPieluchę.pl - Rejestracja

Rejestrując się na „Forum Dziecko - Rodzice o dzieciach Portal ZmieńPieluchę.pl” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum Dziecko - Rodzice o dzieciach Portal ZmieńPieluchę.pl”. „Forum Dziecko - Rodzice o dzieciach Portal ZmieńPieluchę.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum Dziecko - Rodzice o dzieciach Portal ZmieńPieluchę.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Reprezentanci firm, którzy zamieszczą reklamę na forum zostaną obciążeni kosztami moderacji tematów i usunięciem publikowanej reklamy. Koszt pracy moderatora wynosi 60 zł netto + VAT/godzinę - jest to stawka minimalna. Rejestrując się na naszym forum zgadzasz się na wystawienie faktury w przypadku gdy: zareklamujesz swoją firmę, prowadzisz działania reklamowe na rzecz innej firmy.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum Dziecko - Rodzice o dzieciach Portal ZmieńPieluchę.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum Dziecko - Rodzice o dzieciach Portal ZmieńPieluchę.pl” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

 
Giełda zabawek dla dzieci
cron