Prezent dla mamy

Wszystko co nie pasuje do innych działów i nie jest koniecznie rozmową o dziecku

Moderator: KaSienko

Re: Prezent dla mamy

Postprzez Muumi » Wt gru 20, 2016 12:43 pm

Wyjazd na weekend do Spa to faktycznie bardzo dobry pomysł na prezent dla mamy i na pewno będzie zadowolona, z innych nieco bardziej przyziemnych pomysłów polecam biżuterię lub kosmetyki. Najlepiej znasz gust swojej mamy i wiesz co sprawi jej radość.
Muumi
Początkujący

Postprzez gardenia » Śr lut 01, 2017 8:53 pm

bardzo łądne filiżanki porcelanowe znalazłam w Duka ostatnio, fajna sprawa na prezent dla mamy, sama własnie chcę takie mamusi zamówić na urodziny https://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/filizanki
gardenia
Początkujący

Postprzez Zorrl » Wt lut 21, 2017 10:31 am

Prezent dla mamy z pewnością znajdziesz na stronie http://blip.pl/promocje-na-dzien-kobiet-najlepsze-okazje-2017/ Chyba nie ma w naszym życiu bardziej wyjątkowej kobiety niż Mama. To właśnie Ona dba o nas przez całe życie, to właśnie jej zawdzięczamy wiele ciepłych wspomnień oraz sposób w jaki patrzymy na świat. Między innymi dlatego zasługuje na wszystko co najlepsze! Prezent dla Mamy to symbol naszych uczuć, szacunku oraz wdzięczności.
Zorrl
Początkujący

Postprzez Kamila » Pt maja 19, 2017 8:09 am

Ja kupiłabym coś prostego i jednocześnie bardzo stylowego. Jestem przekonana, że tego typu prezentem może być przede wszystkim ładny portfel. Dzisiaj wybór jest ogromny, istnieje sporo solidnych marek, których portfele są wytrzymałe i śliczne. Taki portfel choćby marki Money Kepper może być dla mamy świetnym prezentem. Mama na pewno będzie z niego korzystać, bo jest to przecież jak najbardziej praktyczna rzecz, która umożliwia przechowywanie istotnych rzeczy w bezpiecznym miejscu. :P
Kamila
Początkujący

Postprzez antosia » Cz cze 01, 2017 9:27 am

mnie się podobają takie filiżanki porcelanowe jak w Duka mają , herbata od razu lepiej smakuje podana w takiem ładnej filiżance https://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/filizanki
antosia
Początkujący

Postprzez Betti » Śr cze 07, 2017 10:09 am

Ja też wybrałam dla mojej mamy coś do kuchni. Kupiłam jej gofrownice Profi. W tamtym roku dostała ode mnie zestaw talerzy. Może za rok tak jak ty, kupie jej filiżanki.
Betti
Początkujący

Postprzez Jorga » Pt cze 16, 2017 4:42 pm

Mojej mamie bardzo spodobał się prezent z okazji dnia matki - fotoksiążka z naszymi wspólnymi zdjęciami. Fotoksiążkę zamówiłam przez internet na MyselfBook stworzyłam projekt, który został przeze mnie stworzony w twardej oprawie na błyszczącym papierze. Mama popłakała się w trakcie jej przeglądania. To był dobry wybór!
Jorga
Początkujący

Postprzez Zojka333 » Pn cze 26, 2017 9:26 am

To bardzo świetny pomysł, ja swojej w zeszłym roku taki zrobiłam i tez się bardzo ucieszyła. W tym roku podarowałam jej komplet białych porcelanowych filiżanek. Wiedziałam, że szukała takiego zestawu, bo kompletuje sobie teraz całą zastawę i muszę przyznać, że wielkiego problemu ze znalezieniem nie było, wystarczyło tylko zajrzeć do jej ulubionego sklepu kuchnianawidelcu.pl i prezent gotowy, a mama naprawdę się z nich ucieszyła. Najlepsze było jak stwierdziła, że udało mi się kupić idealnie takie same jak jej zastawa. No cóż jak człowiek wie gdzie szukać, to zawsze się udaje, a przyznam, że chyba sama zacznę do nich zaglądać, faktycznie mają fajne rzeczy.
Zojka333
Początkujący

Postprzez lisska » Cz lip 06, 2017 11:16 am

Moja jakiś czas temu dostała ode mnie loko-suszarkę babyliss, sama czasami jej podbieram jak jestem u niej bo fajnie kręci włosy i daje taki naturalny efekt, podnosi włosy u nasady i nie są takie klapnięte i ma sporo nasadek
lisska
Początkujący

Postprzez majkawar » Pt lip 07, 2017 10:20 am

dla mnie zawsze największą frajdą jest szans wspólnego spędzenia czasu, bo mamy go jednak tak w tygodniu dla siebie mało, więc jak ostatnio dostałam karnet i całą rodziną pojechaliśmy do https://www.termabania.pl na termy i saunowanie to była dla mnie największa radocha :) a że dzieciaki mogły się wyszaleć w strefie zabaw to był zdecydowanie bardzo aktywny dzień
majkawar
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy na luzie