Prezent dla mamy

Wszystko co nie pasuje do innych działów i nie jest koniecznie rozmową o dziecku

Moderator: KaSienko

Re: Prezent dla mamy

Postprzez Muumi » Wt gru 20, 2016 12:43 pm

Wyjazd na weekend do Spa to faktycznie bardzo dobry pomysł na prezent dla mamy i na pewno będzie zadowolona, z innych nieco bardziej przyziemnych pomysłów polecam biżuterię lub kosmetyki. Najlepiej znasz gust swojej mamy i wiesz co sprawi jej radość.
Muumi
Początkujący

Postprzez gardenia » Śr lut 01, 2017 8:53 pm

bardzo łądne filiżanki porcelanowe znalazłam w Duka ostatnio, fajna sprawa na prezent dla mamy, sama własnie chcę takie mamusi zamówić na urodziny https://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/filizanki
gardenia
Początkujący

Postprzez Zorrl » Wt lut 21, 2017 10:31 am

Prezent dla mamy z pewnością znajdziesz na stronie http://blip.pl/promocje-na-dzien-kobiet-najlepsze-okazje-2017/ Chyba nie ma w naszym życiu bardziej wyjątkowej kobiety niż Mama. To właśnie Ona dba o nas przez całe życie, to właśnie jej zawdzięczamy wiele ciepłych wspomnień oraz sposób w jaki patrzymy na świat. Między innymi dlatego zasługuje na wszystko co najlepsze! Prezent dla Mamy to symbol naszych uczuć, szacunku oraz wdzięczności.
Zorrl
Początkujący

Postprzez Kamila » Pt maja 19, 2017 8:09 am

Ja kupiłabym coś prostego i jednocześnie bardzo stylowego. Jestem przekonana, że tego typu prezentem może być przede wszystkim ładny portfel. Dzisiaj wybór jest ogromny, istnieje sporo solidnych marek, których portfele są wytrzymałe i śliczne. Taki portfel choćby marki Money Kepper może być dla mamy świetnym prezentem. Mama na pewno będzie z niego korzystać, bo jest to przecież jak najbardziej praktyczna rzecz, która umożliwia przechowywanie istotnych rzeczy w bezpiecznym miejscu. :P
Kamila
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy na luzie