za gruba by mieć dziecko

Wszystko co nie pasuje do innych działów i nie jest koniecznie rozmową o dziecku

Moderator: KaSienko

za gruba by mieć dziecko

Postprzez Melinda » N kwi 24, 2016 11:49 am

Lekarz powiedział mi , ze muszę schudnąc za nim zaczne się z mężem starać o bobasa. Znacie może sposoby dla was idealne by szybko albo chociaż bezpecznie spalić 17,5kg ?
Melinda
Początkujący

Re: za gruba by mieć dziecko

Postprzez muzyk » N kwi 24, 2016 8:08 pm

jak prowadziłem redukcje wagi wlaśnie również po to bym mógł dać żonie zdrowe nasienie, to przeszedłem na diete 5 regularnych posiłków, z czego śniadanie było najbardziej obfitym. Zacząłem biegać i brałem therm line man, suplement diety dla mężczyzn, wiem że w ofercie mają również odpowiedni suplement dla kobiet. Schudłem po prawie 3 kg na miesiąc, zdrowo.
muzyk
Początkujący

Postprzez jedna-kreska » Pn gru 05, 2016 5:55 pm

ja też jestem za gruba:( a waga zamiast spadać to rośnie:(
jedna-kreska
Początkujący

Postprzez Arina » So lut 18, 2017 11:14 am

Kochana to może warto odwiedzić dietetyka i zrobić badania, może chodzi tutaj np. o jakąś nadczynność tarczycy, bo przy tym waga często rośnie jak szalona.
Arina
Początkujący

Postprzez Jorga » Pt cze 16, 2017 4:48 pm

Jeść mniej (ujemny bilans kaloryczny) oraz więcej się ruszać i oczywiście zdrowo odżywiać
Jorga
Początkujący

Postprzez Aga21 » N lip 16, 2017 2:52 pm

Na początek dietetyk. Potem pewnie jakaś dieta i dużo ruchu. Trzymam kciuki, powodzenia :)
Aga21
Początkujący

Postprzez belatrix » Pn paź 09, 2017 9:33 pm

Musisz sie zdecydowac szybko czy bezpiecznie :D Prawda jest taka ze szybkie chudniecie bardzo wyniszcza organizm. Powinno sie spalac okolo pol kilograma na tydzien by bylo optymalnie. Podstawa oczywiscie jest zmiana nawykow zywieniowych, odpowiednia dieta to 70% sukcesu. Dobrze jest tez brac blonnik ale w odpowiednich ilosciach poniewaz jego przedawkowanie powoduje zaparcia wzdecia i zatwardzenie. Na problemy z wyproznieniem najlepszy jest dicopeg 10g. Gdy ogarniesz temat diety warto tez pocwiczyc i nie mowie tu o przysiadach czy brzuszkach ale o cwiczeniach pobudzajacych caly organizm do pracy i przyspieszajacych metabolizm. Z tym warto udac sie do trenera personalnego
belatrix
Początkujący

Postprzez matka_antka » Śr paź 11, 2017 8:34 am

Są źródła, które mówią, że 90% sukcesu to dieta, a 10% ćwiczenia. W literaturze znajdziesz rożny przedział od 70% na rzecz diety, a 30% na rzecz ćwiczeń. Proponuje zamówić dietę u profesjonalisty, tym bardziej, że 17,5 kg to jednak sporo.
matka_antka
Początkujący

Powrót do Rozmowy na luzie