zakupy dla dziecka

Wszystko co nie pasuje do innych działów i nie jest koniecznie rozmową o dziecku

Moderator: KaSienko

Re: zakupy dla dziecka

Postprzez Zojka333 » Pn lut 26, 2018 1:34 pm

Ja zazwyczaj dla swoich dzieci kupuję w jagodowymkocie wszystko. Mają naprawdę dobre i fajne rzeczy. Kiedyś koleżanka dała mi na nich namiar, a ode mnie wzięła kolejna i też jest zadowolona. Wczoraj akurat do nich zajrzałam bo muszę kupic coś jednak do fotelika na te mrozy. Mają takie świetne śpiworki i chyba faktycznie jeden zamówię, bo przejrzałam inne oferty i albo jest wszystko strasznie drogie, albo kompletny badziew.
Zojka333
Początkujący

Postprzez KWProdukt » Śr mar 07, 2018 10:42 am

Pamiętaj, że podstawą jest także łóżeczko z baldachimem oraz solidnym stelażem i akurat tutaj możemy pomóc podczas jego wyboru, zajmujemy się tym na co dzień :)
KWProdukt
Początkujący

Postprzez Martoys » So mar 24, 2018 8:15 am

W kwestii dobrych zabawek dla dzieci polecam zwrócić uwagę również na nasza stronę Martoys, gdzie znajdziecie ich szeroki wybór oraz niższe ceny, chętnie pomożemy :)
Martoys
Początkujący

Postprzez berlin28 » N lip 29, 2018 3:23 pm

Zakupy dla dziecka to ważna rzecz, dlatego trzeba zwracać uwagę na to co się kupuje. Bardzo ważne, żeby te rzeczy były z atestem, by nie było żadnych niebezpiecznych elementów, albo użytych w procesie tworzenia nieodpowiednich dla małych dzieci materiałów, mogących podrażniać ich skórę.
berlin28
Początkujący

Postprzez MalyBucik » Cz wrz 20, 2018 11:04 am

Warto szukać ciekawych rzeczy w tym odzieży czy bucików dla dziecka w dobrych sklepach internetowych, tam mamy szeroki wybór przy zachowaniu niższych cen, tym bardziej teraz w okresie wrześniowych promocji.
MalyBucik
Początkujący

Postprzez Swiat-Bobasa » Śr lis 21, 2018 3:31 pm

To prawda, obok sklepów internetowych polecam również aukcje allegro gdzie znajdziecie wszystko co niezbędne z zakresu wyprawki oraz akcesoriów dla swojego dziecka :)
Swiat-Bobasa
Początkujący

Postprzez berlin28 » So lis 24, 2018 3:35 pm

Ja w większości czekam na jakieś okazje w sieci. Można czasami znaleźć dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym.
berlin28
Początkujący

Postprzez mumimka » Cz gru 06, 2018 9:57 am

W internecie jest zdecydowanie większy wybór, ale zdarzają się niestety naciągacze. Dlatego warto ubezpieczyć e-zakupy, bo każdy (prawie) może pożyczyć znak firmowy. Ja to zrobiłam w banku Raiffeisen bo tam mam konto.
mumimka
Początkujący

Powrót do Rozmowy na luzie