Dokąd na ferie zimowe?

Wszystko co nie pasuje do innych działów i nie jest koniecznie rozmową o dziecku

Moderator: KaSienko

Dokąd na ferie zimowe?

Postprzez mandarynka » Pn paź 08, 2018 8:19 am

Dokąd polecacie wybrać się na ferie zimowe? Najbardziej zalezy mi na polecanych kwaterach, noclegach. Może jakiś apartament w górach? Ważne, zeby wygodnie pomieścić 4 osoby.
mandarynka
Początkujący

Re: Dokąd na ferie zimowe?

Postprzez berlin28 » Śr paź 10, 2018 10:46 am

Polecam od siebie Bieszczady - jedne z piękniejszych widoków w zimie jakich można w Polsce uświadczyć. Domki można poza sezonem znaleźć za groszowe sprawy, więc jak najbardziej warto.
berlin28
Początkujący

Postprzez mandarynka » Pn paź 22, 2018 12:03 am

A gdzie najlepiej szukać? Wolę nie jechać w ciemno. Przeglądam oferty na www.sunandsnow.pl. Jest kilka ciekawych, ale chętnie porównam, zanim cokolwiek wybiorę.
mandarynka
Początkujący

Postprzez koronkowa » So lis 03, 2018 12:21 pm

polecam Dwór Rychwałd w okolicach Żywca ;) bardzo fajne miejsce, spokoj, piekne widoki. duzo atrakcji, silownia, kawiarnia, restauracja, bilard, miejsce na ognisko :) ceny przystepne, obsługa bardzo miła
koronkowa
Początkujący

Postprzez marakuja » Cz gru 13, 2018 12:56 pm

Widziałam, że w sun&snow mają rabat na ferie, które miejsca w górach z oferty polecasz? Szklarska Poręba czy Zakopane? Bo i tu i tu widziałam fajne apartamenty
marakuja
Początkujący

Postprzez stella93 » Cz sty 10, 2019 5:32 pm

Ja to jadę z mężem na tak zwane mini ferie, będa trwały dosłownie dwa dni i to jeszcze do tego jedziemy do Warszawy. Kolega z żoną zaprosił nas na kolację do Bubbles Bar Warszawa i chętnie skorzystamy z zaproszenia. Słyszeliśmy, że mają tam świetne smaki i promocje na najlepsze szampany świata za 29 zł od osoby. (Pijemy ile chcemy ;)
stella93
Początkujący

Powrót do Rozmowy na luzie