włosy jak układać

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

włosy jak układać

Postprzez gerda55 » Śr lut 27, 2019 10:47 am

Jak układacie w zimie swoje włosy? Nie elektryzują się Wam od czapki? W zimie na pewno częsciej sięgam po prostownicę, mam tą z babyliss sensitive więc w sumie włosy na tym jakoś nie cierpią a chociaż wygladają normalnie, nie puszą się i nie kręcą kazdy w swoją stronę, bo jak jest wilgotno to zaraz zaczynają się kręcić
gerda55
Początkujący

Re: włosy jak układać

Postprzez stella93 » Śr mar 06, 2019 3:40 pm

Moda się zmienia, więc najlepiej w sieci szukać inspiracji. Pamiętajmy jednak, by to włos do nas pasował i fryzura, a nie my do niej ;) . Często jest tak po prostu, że decydujemy się na to, co modne, a nie twarzowe.. A kiedy już mowa o włosach, to widzieliście może ten ranking https://znawcaurody.pl/lakierow-do-wlosow-ranking-opinie/ lakierów? Nie wiedziałam, że jest tyle modeli i rodzai i że mogą tak różnie kosztować.
stella93
Początkujący

Postprzez marakuja » Wt mar 12, 2019 11:40 am

To mnie zaciekawiłaś tą prostownicą? To jakaś ich nowa seria? sensitive to rozumiem, że jest delikatna dla włosów?
marakuja
Początkujący

Postprzez gerda55 » Cz mar 14, 2019 12:43 pm

Tak ta prostownica babyliss sensitive jest duzo bardziej delikatna dla włosów, ma regulację temperatury aż 6 opcji nawet dla delikatnych włosów się nadaje, wiem że jest tam też zastosowana specjalna powłoka, która chroni dodatkowo włosy
gerda55
Początkujący

Postprzez sophia87 » N mar 24, 2019 3:23 pm

Ja teraz obcięłam włosy i jestem bardzo zadowolona z tego. Jakiś czas temu z polecenia koleżanki kupiłam sobie lokówkę fioletowa i cienka z babyliss i teraz do takiej krótszej fryzury jest ona idealna. Włosy bardzo fajnie się układają, są lżejsze i fryzury nabiera objętości.
sophia87
Początkujący

Postprzez marakuja » Wt kwi 16, 2019 5:06 pm

Widzę, że dużo tu fanek urzadzeń babyliss. Kupiłam sobie tę prostownicę, używam co kilka dni i nie widzę żeby coś działo się złego z włosami, ustawiam na najniższej temperaturze a i tak ładnie się prostują. Są super gładkie, protownica nie szarpie włosów.
marakuja
Początkujący

Postprzez mandarynka » Pt kwi 26, 2019 12:03 pm

A jaką prostownicę masz? Który model? Bo widziałam, ze mają je teraz w promocji -30% w euro rtv agd, chciałabym skorzystać, ale nie wiem która najlepsza. Opinie wszystkie mają bardzo dobre.
mandarynka
Początkujący

Powrót do Moda i uroda