Jak ujarzmić kolkę?

Forum poświęcone najmłodszym dzieciom

Re: Jak ujarzmić kolkę?

Postprzez fiołek » So maja 07, 2016 11:05 pm

a miała może któraś z Was te butelki antykolkowe twistshake ? Zastanawiam się nad jej kupnem.
fiołek
Początkujący

Postprzez Satya » Wt mar 28, 2017 9:52 am

Ja akurat nie miałam styczności z takimi butelkami, więc ciężki mi powiedzieć czy faktycznie są skuteczne. Mogę natomiast polecić szumisia, to maskotka chwalona na wielu forach i jest skuteczna w walce z kolką.
Satya
Początkujący

Postprzez zenka » N paź 29, 2017 4:12 pm

My od razu podawaliśmy esputicon. Przeszliśmy bardzo ciężko kolki przy starszaku, to była masakra. Za późno odkryliśmy te krople . Teraz zakupiłam od razu i uniknęliśmy tej całej męczarni.
zenka
Początkujący

Postprzez Majkaaa » Śr lip 01, 2020 10:43 pm

U mnie fajnie sprawdza się poduszka Kangu. Gdy tylko widzę, że synek zaczyna podkurczać nóżki i płakać to od razu biorę go na piłkę i skaczemy. Takie ruchy przynoszą szybkie ukojenie, maluch się uspokaja i dużo szybciej zasypia. A i dla mnie taka poduszka jest dużo wygodniejsza niż zwykła piłka, nie obciąża kręgosłupa, jest wygodna no i co ważniejsze- można ją zabrać ze sobą wszędzie:)
Majkaaa
Początkujący

Postprzez KaLipka » Śr wrz 16, 2020 1:14 pm

Majkaaa napisał(a):U mnie fajnie sprawdza się poduszka Kangu. Gdy tylko widzę, że synek zaczyna podkurczać nóżki i płakać to od razu biorę go na piłkę i skaczemy. Takie ruchy przynoszą szybkie ukojenie, maluch się uspokaja i dużo szybciej zasypia. A i dla mnie taka poduszka jest dużo wygodniejsza niż zwykła piłka, nie obciąża kręgosłupa, jest wygodna no i co ważniejsze- można ją zabrać ze sobą wszędzie:)

Tez korzystamy z Kangu. Faktycznie dzięki skokoruchom widzę, że maluszek uspokaja się dużo szybciej a i mój kręgosłup nie jest tak obciążony jak przynoszeniu na rękach;)
KaLipka
Początkujący

Postprzez nuttelka » Cz sty 07, 2021 7:36 pm

moje dziecko przy kolce pilo bebilon comfort, najlepsze ceny na to mleko znalazłam w dozie, puszka kosztuje coś koło 30 zł, stacjonarni nigdzie w lepszej cenie mi się nie udało dostać
nuttelka
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Noworodki i niemowlaki