W czym pierzecie?

Tematy o mieszkaniu, wyposażeniu i dodatkach

Moderatorzy: Yzma, KaSienko

W czym pierzecie?

Postprzez mandarynka » Śr lip 31, 2019 7:11 am

Oczywiście, ze w pralce to się domyślam, ale o środki piorące mi chodzi. Znudził mi się obecny proszek do prania, mam wrażenie, że pranie w ogóle nie pachnie i szukam czegoś nowego. Co polecicie?
mandarynka
Zaangażowany

Re: W czym pierzecie?

Postprzez Emilka » Wt paź 01, 2019 7:35 am

A miałaś Surfa? Jakie zapachy lubisz, może coś doradzę, bo co chwila zmieniam i przerobiłam chyba wszystkie. :D
Emilka
Początkujący

Postprzez mandarynka » Cz paź 31, 2019 2:20 pm

Lubię lekkie świeże zapachy, albo kwiatowe, w sumie wszystkie mi się podobają. Byle ładne. Surfa chyba jeszcze nie miałam, gdzie można kupic?
mandarynka
Zaangażowany

Postprzez Emilka » Cz paź 31, 2019 10:13 pm

No to polecam uwadze, bo jest dobry i w dobrej cenie. Bardzo często widzę na promocjach w Biedronce i Tesco - może tam na początek zajrzyj. :)
Emilka
Początkujący

Postprzez mandarynka » Pt lis 29, 2019 10:27 pm

Zobaczcie to, jak macie jakies paragony za zakup surfa, to można wygrać kasę https://www.surfdoprania.pl/loteria.html
mandarynka
Zaangażowany

Postprzez ariwa » So gru 28, 2019 10:29 pm

podłączę się do pytania, ale bardzij mnie interesuje sprzęt jakiego używacie do prania, w koncu u mnie pojawiła si pottrzeba wymiany pralki na coś nowego, tylko dylemat co wybrać, electrolux ma ciekaw urzadzenia, linia perfect care wydaje sie ciekawa, mają tam model który pod koniec cyklu daje parę by prane było mnij pogniecion
ariwa
Początkujący

Postprzez Dorota » Pn mar 02, 2020 10:43 am

zrezygnowałam z proszku na rzecz kapsułek 2w1, wychodzi taniej i zawsze ładnie pachnie pranie
Dorota
Początkujący

Postprzez Ingrid » Śr lut 17, 2021 11:09 pm

Podbijam temat z nieco innym pytaniem. Czy korzystacie może z usług profesjonalnej pralni? Tak sobie myślę, że czasami to jednak byłoby dokładniejsze i lepsze dla dzieciaków. Może możecie polecić jakiś punkt? Słyszałam, że teraz są pralnie na telefon też.
Ingrid
Początkujący

Postprzez Beatka79 » Pn lut 22, 2021 7:34 pm

Ingrid napisał(a):Podbijam temat z nieco innym pytaniem. Czy korzystacie może z usług profesjonalnej pralni? Tak sobie myślę, że czasami to jednak byłoby dokładniejsze i lepsze dla dzieciaków. Może możecie polecić jakiś punkt? Słyszałam, że teraz są pralnie na telefon też.

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy to sprawdź https://www.pralnia-warszawianka.pl/ :) Oni właśnie oferują usługi na telefon i mają bardzo dobre opinie. Pranie odbiorą i zwrócą profesjonalnie wyczyszczone, wygodnie i bezpiecznie.
Beatka79
Początkujący

Postprzez Ingrid » Śr lut 24, 2021 4:47 pm

Beatka79 napisał(a):
Ingrid napisał(a):Podbijam temat z nieco innym pytaniem. Czy korzystacie może z usług profesjonalnej pralni? Tak sobie myślę, że czasami to jednak byłoby dokładniejsze i lepsze dla dzieciaków. Może możecie polecić jakiś punkt? Słyszałam, że teraz są pralnie na telefon też.

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy to sprawdź https://www.pralnia-warszawianka.pl/ :) Oni właśnie oferują usługi na telefon i mają bardzo dobre opinie. Pranie odbiorą i zwrócą profesjonalnie wyczyszczone, wygodnie i bezpiecznie.

O, i ceny też całkiem przystępne :) Fajnie, że mają taką szeroką ofertę, widzę, że zajmują się praktycznie wszystkim. W sumie to byłoby na pewno też wygodne przy jakiś większych rzeczach, które trudno zmieścić w pralce. W każdym razie, dzięki za namiary!
Ingrid
Początkujący

Powrót do Dom i mieszkanie