Wózki godne polecenia !

Wszystkie akcesoria związane z dziećmi czyli... wózki, foteliki, kosmetyki i wiele innych

Moderator: KaSienko

Re: Wózki godne polecenia !

Postprzez Jagoda » Śr lut 17, 2016 3:00 pm

jesli chodzi o spacerówki Quinny, to wszystkie są w podobnej cenie tzn. mam na mysli yezz, yezz air, czy zapp xtra2 :)
a w sklepach internetowych można wyczaić nawet taniej, niz w stacjonarnych, a czasem warto sprzedawcy zapytać, czy da jeszcze jakiś rabat :)
Jagoda
Początkujący

Postprzez kokosanka » Cz lut 18, 2016 11:30 pm

Marcelinaa napisał(a):Najlepej wybrać konkretny model, porównać ceny jakość itp. Ja przy wyborze mojego maxi cosi, porównywałam na stronach sklepów internetowych, ale bylo cieżko bo wszystkie były bardzo zachwalane

A jaki masz model z Maxi cosi? Murę? Ten wozek to juz klasyk wsrod wozkow :)
kokosanka
Początkujący

Postprzez Sezamek » Pn lut 22, 2016 11:28 am

Dziewczyny pamiętajmy,że w wielu przypadkach wybór dobrego wózka to również kwestia budżetu jaki posiadamy na ten cel,prawda? Od jego ustalenia należy zacząć,bo samych modeli,dobrych firm które można polecać z czystym sumieniem,jest naprawdę wiele.
Sezamek
Początkujący

Postprzez weronkowa » Wt maja 03, 2016 10:26 am

z nowości na rynku największe wrażnie robi na mnie ten nowy wózek Solution Zuma Kids. Odwracane siedzisko, regulowana wysokośc raczki i to az w 4 zakresach, duże, gumowane koła z dobrą amortyzacją. Coś dla wymagających rodziców- bez dwóch zdań
weronkowa
Początkujący

Postprzez Nicole » Pt cze 10, 2016 8:05 pm

Teraz zarówno Maxi Cosi, jak i Quinny dają na swoje produkty dożywotnią gwarancję. Maxi Cosi na wózki i foteliki, a Quinny na wózki. Gdybym jeszcze raz kupowała wózek na pewno wybrałabym produkt z taką gwarancją.
Nicole
Początkujący

Postprzez rozimam » Śr cze 29, 2016 2:02 pm

o to super, bo właśnie miałam wybrac coś z quinny, aby uzyskać gwarancje wystarczy zarejestrować wózek na stronie? czy coś jeszcze ?
rozimam
Początkujący

Postprzez Jagoda » Pt sie 19, 2016 11:31 am

Nicole napisał(a):Teraz zarówno Maxi Cosi, jak i Quinny dają na swoje produkty dożywotnią gwarancję. Maxi Cosi na wózki i foteliki, a Quinny na wózki. Gdybym jeszcze raz kupowała wózek na pewno wybrałabym produkt z taką gwarancją.

Pomysl na dozywotnia gwaracje (odniose sie tu tylko do wozkow) to swietna sprawa. Producent musi byc mega pewien swoich produktow :) I jako posiadaczka wozka od quinny musze przyznac, ze tak jest! Jakosc swietna! Po takim terenie jak my śmigamy, to juz dawno powinny nam odpasc kółka :P a tym czasem wszystko na swoim miejscu, a wozek nawet nie skrzypi :P
Jagoda
Początkujący

Postprzez antosia » Wt lis 29, 2016 11:23 pm

jako wózek bliźniaczy polecam ABC Design Zoom http://www.abc-design.de/pl/wozki/zoom/ . U nas rodzina się powiększyła :) oj dawno mnie nie było i taka niespodzianka . Wózek rewelacyjny, lekko się prowadzi pomimo swoich gabarytów, można dzieci przewozić obok siebie, za sobą. tyłe, przodem jak kto woli, pojemny kosz, dobra amortyzacja. Fajny
antosia
Początkujący

Postprzez Pampersiara » N gru 18, 2016 9:09 pm

Ostatnio kupowałam spacerówkę. Na electro.pl zamówiłam Jane Carrera Aniver . Wózek świetny. Wygodnie się prowadzi, jest dość lekki i co ważne ma spory kosz na zakupy.
Pampersiara
Początkujący

Postprzez Sezamek » Pt sty 27, 2017 11:24 am

Teraz jest moim zdaniem najlepszy czas na to aby kupić wózek z racji styczniowych promocji i wyprzedaży, więc czemu nie. Do grona najbardziej lubianych należą 3w1 ze spacerówką oraz gondolą, torbą na zakupy co jest bardzo praktyczną opcją. Z firm polecanych wymienia się Maxi Cosi, Quinny czy Chicco.
Sezamek
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria