Wracamy do formy

Tematy o modzie, kosmetykach i wszystkim co się z tym wiąże

Moderator: KaSienko

Wracamy do formy

Postprzez monludki » Wt paź 26, 2010 9:16 pm

Czy Wy też tak miałyście, że po urodzeniu Bobusia czułyście się brzydkie? No i ten nadmiar ciała. co zrobić z brzuszkiem? Ja miałam z tym problem.. ale zaczęłam ostro diektować:) Kiedy Waszym zdanie można zacząć pierwsze ćwiczenia ? a czy Wam udało się już wrócić do figury sprzed ciąży?
monludki
Zaangażowany

Re: Wracamy do formy

Postprzez iwonakasper » Wt paź 26, 2010 9:57 pm

a to zależy czy karmisz piersią. Bo podobno duży wysiłek powoduje zanikanie pokarmu.
Ja karmiłam modyfikowanym od początku prawie , bo nie mogłam naturalnie. Ćwiczyłam już po 6 tygodniach a po miesiącu warzyłam już mniej, niż przed ciążą:)
iwonakasper
Początkujący

Postprzez maryśka » Śr paź 27, 2010 1:42 pm

Mi moja mama poradziła bym mówiła dużo na wydechu, wypuszczonym powietrzu :) . To stary sposób ale rzeczywiście jakieś efekty było widać.
Mi było ciężko zaakceptować siebie po porodzie. Czułam się jak zapuszczona matka polka. W końcu sobie powidziałam basta, dość dresów, dość kucyka. Zadzwoniłam po moją kochaną psiapsiółę, by mnie wsparła. Zajęła się małą, ja wzięłam odprężającą kąpiel z pianką (wcześniej szybkie prysznice, bo wszystko na biegu). potem ubrałam się ładnie, pomogła dobrać mi makijaż. Nawet mój mąż był mile zaskoczony tego dnia, jak mnie zobaczył. To mnie zmotywowało by się wziąć za siebie ;)
maryśka
Początkujący

Postprzez Alka » Śr paź 27, 2010 1:45 pm

ja dzieki karmieniu po pol roku spadlam ponizej wagi sprzed ciazy o 3 kg, ale brzuszek i tak mi zostal, a teraz jak poszlam do pracy to znow waze tyle co przed ciaza :roll: czyli zarobilam jo-jo jak sie patrzy :roll:
no a brzuszek jest jak byl, nie umiem sie go pozbyc bo w sumie nie mam jakos motywacji i sily by cos z tym zrobic :P
Alka
Zaangażowany

Postprzez nati » Cz paź 28, 2010 8:17 am

mi waga szybko zleciała.. ale brzuszek został.. no a waga jak zaklęta stoi teraz w miejscu.. :roll: ja też jakoś nie mam natchnienia na robienie z tym czegoś.. odchudzać się nie mogę, bo karmię.. a i tak tak wielu rzeczy sobie odmawiam ;)
nati
Zaangażowany

Postprzez KaSienko » Cz paź 28, 2010 8:54 pm

ja mam problem w drugą stronę... chciałabym przytyć, póki co nie da rady :(
KaSienko
Uzależniony

Postprzez Skręciara » Pt lis 05, 2010 12:29 am

KaSienko napisał(a):ja mam problem w drugą stronę... chciałabym przytyć, póki co nie da rady :(

ja po bliźniakach musiałam przytyć :D :P

po Iness też po wyjściu ze szpitala wsio było ok :D Ale jakoś psychicznie czułam się taka bee :D
Skręciara
Uzależniony

Postprzez natalia147 » So lip 23, 2011 9:35 am

Zachęcona słowami otuchy Skręciary oraz faktem, iż Ona po porodzie robiła 100 brzuszków rano, 100 wieczorem wzięłam się do roboty.. Przeciez na brzuch oponowy nie pomoże nic innego jak ćwiczenia.. Zatem wczoraj rano robię brzuszki! po 10 jestem SINA! ledwo dyszę , no i tak kolejne 40 robię na raty i wstaję ledwo żywa.. 50 brzuszków.. wieczorem byłam taka sztywna, że nie dałam rady więcej.. No ale dziś wstaję z myślą o brzuszkach! :) i co? zakwasy od cycków po kostki.. zatem coś się zaczyna dziać, kiedyś potrafiłam zrobić 400! na jednej lekcji! no to zabieram się za brzuszki, nie potrafię zrobić ani jednego, tak boli! zmuszam się do 10, takich półbrzuszków, trzeba rozruszać ten kwas, przysiady i inne rozciąganka już zaliczyłam.. Dziś wchodzę na wagę, zatem przytyłam pół kg od ostatniego ważenia! Masakra! A nie jem dużo, nie mogę wyrosnąć ze słodyczy to mnie gubi.. :( trzeba zabrać się za tą tuszę, wtedy można pomyśleć o innych zmianach, fryzjer za 145 zł nie zrobił mi nic!! tylko zdenerwował..
natalia147
Uzależniony

Postprzez Liziii » So lip 23, 2011 9:59 am

moze nie przytylas tylko miesnie budujesz a one sa ciezkie? :D wiesz, biceps od noszenia Elizki, brzuszkowe, łydki tez pewnie jak u sprintera bo jak mala zaplacze to jak blyskawica pedzisz do lozeczka ;) w ostatecznosci bedziemy twierdzic ze to woda w organizmie :P
Liziii
Uzależniony

Obrazki: 0

Postprzez Skręciara » So lip 23, 2011 1:16 pm

po prostu mięśnie na brzuszku u nati są dość rozciągnięte i wiotkie ale trochę systematyczności i będzie ok :) pól kg to nie przytycie :) a ja np chudłam ale waga stałą w miejscu bo masa tłuszczowa zamieniałą się na mięśniową :) Nati dasz radę trzeba tylko chcieć a wiem że chcesz i to bardzo
Skręciara
Uzależniony

Następna strona

Powrót do Moda i uroda