wyprawka

...czyli 9 miesięcy radości i obaw

Moderator: Yzma

Re: wyprawka

Postprzez Zojka333 » Pt maja 05, 2017 8:29 am

W sumie to też dopiero zaczynam. Mam trochę ubranek, śpiochy, pajacyki, body takie najbardziej potrzebne. Staram się nie przesadzić bo dzieciątko i tak szybko z tego wyrośnie. Wczoraj zamówiłam w Jagodowym Kocie rożek, kocyk i etui na pieluchy i chusteczki. Muszę się jeszcze zastanowić nad pościelą do łóżeczka no i coś do wózka. Akcesoria jak butelki, smoczki i takie tem to będę kupować na samym końcu.
Zojka333
Początkujący

Postprzez Betti » Pn cze 05, 2017 10:48 am

Sklepy stacjonarne są drogie. Bardzo często oglądałam coś na miejscu, a później w domu porównywałam ceny. Taniej wychodzi zrobienie zakupów przez Internet. Jeśli chodzi o to, co warto mieć w wyprawce, to mi przydała się termobutelka. Moja córeczka trochę grymasiła przy jedzeniu. Zanim się najadła, to mleko zdążyło wystygnąć i trzeba było je podgrzewać. Ja moją kupiłam w sklepie internetowym Tublu. Dużo rzeczy do wyprawki dostałam od mojej kuzynki, więc nie miała aż tak dużo rzeczy do kupienia.
Betti
Początkujący

Postprzez majkawar » So cze 17, 2017 11:49 am

fajne mają rzeczy na psoty.com tak zerknęłam i mają nawet jakiś certyfikat, nie spotkałam się wcześniej z czymś takim
majkawar
Początkujący

Postprzez poziomka » Pn sie 21, 2017 10:29 am

nie wiedziałam o takim certyfikacie fajna sprawa, ale faktycznie body, taki pajac, jakiś rożek no to to jest podstawa jeśli chodzi o takie ubrankowe rzeczy
poziomka
Początkujący

Postprzez malwa » Wt sty 30, 2018 9:46 pm

kompletowanie wyprawki jest super, ważne by nie zwariować i kupować z rozdądkiem. ja własnie upatrzyłam sobie rożek z royalbaby ze sleepee, urzekły mnie uszka i fajny pikowany dresing :) Pokój dziecka też będzie miętowo szary z resztą jak większość rzeczy które zdążyliśmy kupić.
malwa
Początkujący

Powrót do Ciąża