Zachcianki smakowe

...czyli 9 miesięcy radości i obaw

Moderator: Yzma

Re: Zachcianki smakowe

Postprzez Marzycielka » N cze 24, 2012 12:24 pm

Ja jestem właśnie w 7 miesiącu ciąży i ogólnie nie zauważyłam żebym miała jakieś bardzo dziwne zachcianki np ogórek z lodami :) ale kilka razy miałam przeogromną ochotę na śledzie i łososia wędzonego, a teraz obżeram się ciągle truskawkami co na szczęście nie jest chyba zbyt szkodliwą zachcianka:P mam też ciągle ochotę na mięso- dzień bez mięsa to dzień stracony. Spodziewam się synka więc może jest to jakoś powiązane :)
Marzycielka
Początkujący

Postprzez Sylwiczka » Pn cze 25, 2012 7:33 am

Nie, zachcianki smakowe z płcią mają niewiele wspólnego, ale zauważyłam, że moja Majka bardzo lubi jeść to czym ja się zażerałam w ciąży :D
Sylwiczka
Uzależniony

Obrazki: 4

Postprzez klaudiia » Pn cze 25, 2012 9:47 am

Jest w tym coś - ja w ciąży zżarłam chyba ciężarówkę arbuzów i Młoda je uwielbia :D
klaudiia
Uzależniony

Obrazki: 0

Postprzez zadowolonamama » Wt lip 10, 2012 8:14 am

Oj, objadanie się truskawkami to norma nawet je żeli nie jesteś w ciąży. Pamiętam kiedy ja spodziewałam się swojego pierwszego dziecka, to jadłam czekoladę z…papryką!. Oczywiście uważałam z tą papryką, bo straszna zgaga mnie łapała. Także mnie najbardziej ciągnęło do tych rzeczy, których w zasadzie dieta w ciąży cóż za chytrze ukryty link ;) zakazywała (przynajmniej w dużych ilościach). Jeszcze co do truskawek to pamiętam, że w ciąży robiłam sobie kanapki z szynka i z truskawkami. Pychota!
zadowolonamama
Początkujący

Postprzez pistacja » Śr wrz 05, 2012 12:18 pm

Ja pamiętam, że w ciąży polubiłam twarożek na słodko i mleko. A normalnie nienawidzę, ani jednego, ani drugiego. Myślalam, że już mi tak zostanie, ale nie, organizm wrócił do siebie i znów nie tykam tych "przysmaków".
pistacja
Początkujący

Postprzez Martha » Śr paź 24, 2012 1:15 pm

Moja mama podobno zajadała się... bitą śmietaną :) !!!
Martha
Początkujący

Postprzez Judyta » Pt lis 23, 2012 1:28 pm

Ja w ostatnich tygodniach ciąży mogłabym jeść tylko makaron z białym serem :), mój synek też go uwielbia :)
Judyta
Początkujący

Postprzez sajsula » So sie 17, 2013 11:07 am

U mnie bywało różnie:) ale bez jakiś szaleństw. Jeszcze w ciąży nie będą miałam takie dni, że się czegoś chciało, a nie wiadomo było czego:) Czasem na słodkie, czasem na pikantne.
sajsula
Początkujący

Postprzez santopelek » Pn sie 26, 2013 6:25 pm

ja wczesniej to cukinie mogłam codziennie jeść a teraz to takie chrupiące bułeczki i góry owoców, szczególnie malin :)
santopelek
Początkujący

Postprzez PinnaCollada » Cz paź 17, 2013 2:17 pm

a mi się tak odmieniło, ze ja nienawidzę wieprzowiny i wołowiny, blee nigdy tego nie lubiłam, po prostu smierdziało mi to mięso, a teraz uwielbiam gołąbki, których wcześniej bym nie tknęła i to by było na tyle. W ciązy zmieniłam swoją dietę w ten sposób, ze jem zdrowiej po prostu, codziennie jakies warzywa i owoce i jogurty
PinnaCollada
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciąża