Zaparcia w ciąży

Twój maluch zachorował? Masz obawy dotyczące Jego zdrowia? Zapytaj i porozmawiaj tutaj.

Moderator: KaSienko

Zaparcia w ciąży

Postprzez netia » Wt paź 08, 2019 12:14 pm

Czy któraś z Was je miała i wiecie, jak sobie z nimi poradzić?
Szukam rozwiązania od prawie 3 tygodni i sama nie wiem.
Chyba spróbowałam już wszystkich metod, które niby są odpowiednie dla ciężarnych, ale...
nic to nie dało. Co robić?
netia
Zaangażowany

Re: Zaparcia w ciąży

Postprzez Radoszka » Cz paź 10, 2019 4:08 pm

A jak się wypróżniasz, w jakiej pozycji, siedzącej? Próbowałaś w innych? Jeśli tak, to jaki efekt? Miałam podobny problem i go rozwiązałam, ale to też trochę trwało.
Radoszka
Początkujący

Postprzez netia » Pt paź 11, 2019 12:03 pm

Tak, w pozycji siedzącej. A jakiej? To chyba normalne, wszyscy przecież tak robią - widziałaś gdzieś WC ustawiony inaczej?
netia
Zaangażowany

Postprzez Radoszka » Cz paź 17, 2019 6:02 pm

Poczytaj o Goko. To takie urządzenie do utrzymania prawidłowej pozycji przy wypróżnianiu. No właśnie - wszyscy na siedząco, a taka nie jest prawidłowa. Nie dziw się - mnie też się chciało śmiać, jak pierwszy raz o tym usłyszałam, ale fakty są takie, że ta zmiana mi pomogła. Po prostu musiałam używać tego urządzenia przy każdym wypróżnianiu i miałam święty spokój. Zero bólu, zero komplikacji, a przeciwnie - sam święty spokój.
Radoszka
Początkujący

Postprzez netia » Pt paź 18, 2019 12:07 pm

Przed chwilą rozmawiałam o tym z mężem i jemu też kopara opadła. Czyli takiej pozycji nie da się przybrać samodzielnie bez używania tego urządzenia? Ktoś jeszcze to ma? Jeśli to rzeczywiście pomaga to zamówię. W sumie to nie bardzo mam na co czekać. Poszukam jeszcze info w sieci i pewnie po weekendzie będę testować. Jeśli jeszcze ktoś może ma swoje doświadczenia z tym rozwiązaniem, to zostawcie info.
netia
Zaangażowany

Powrót do Zdrowie dzieci i rodziców